Traffic Alerts

News & Production

PRESENTERS:

André Kunz:andre@ofm.co.zaCyril Viljoen:cyril@ofm.co.za
Enriko Klopper:enriko@ofm.co.zaIsabel Potgieter:isabelv@ofm.co.za
James Kilbourn:james@ofm.co.zaMartin van der Merwe:  martin@ofm.co.za
Shaxe Khumalo:shaxe@ofm.co.zaSuccess Lekabe:success@ofm.co.za
Tony Blewitt:tony@ofm.co.zaYolanda Maartens:yolanda@ofm.co.za
Duncan Bayne:duncan@ofm.co.zaLerato Lelia:lerato@ofm.co.za
Pieter Venter:pieterv@ofm.co.zaJeremy Mansfield:jm@ofm.co.za
Zelda Goetz:zelda@ofm.co.zaNatasja Jacobs:natatsja@ofm.co.za
Lebogang Kotsi:lebogang@ofm.co.zaLloyd Bosman:lloyd@ofm.co.za
Nicole Viljoen:nicolev@ofm.co.zaArmando Pieters:armando@ofm.co.za

PRODUCTION:

Elzette Boucher
Creative Coordinator
elzette@ofm.co.za
Lloyd Bosman
Production Assistant
lloyd@ofm.co.za
Henry Davies
Sound Engineer
henryd@ofm.co.za

Mynette Potgieter
Music Compiler
mynette@ofm.co.za
Mmoso Bolofo
Production Assistant (Intern)
mmoso@ofm.co.za



NEWS:

Karien Jordaan
Bulletin Producer & Newsreader
karien@centralmediagroup.co.za

Sabrina Dean
Agri Editor
sabrina@centralmediagroup.co.za

Thandi Xaba
Journalist
thandi@centralmediagroup.co.za

Morgan Piek
Sport Journalist
morgan@centralmediagroup.co.za

Christal-Lize Muller
Senior Journalist
christal-lize@centralmediagroup.co.za

Refilwe Gaeswe
Journalist
refilwe@centralmediagroup.co.za

Leanne Nel
Bulletin Producer & Newsreader
leanne@centralmediagroup.co.za

Sannie Fouchee
Freelance Sub-Editor
sannie@centralmediagroup.co.za

Dane Beisheim
Journalist
Tel: 018 294 2048
Fax:018-2942040
Cell:072 145 4580
dane@centralmediagroup.co.za

Area:Potchefstroom


Noord-Kaapse sinkgat by R31 tussen Danielskuil en Kuruman lok mense regoor die land
Car crashes into barrier at ZR Mahabane toll gate barrier on the R30 near Glen in the Free State
Twee gholfspelers van Bloemfontein word nie deur rooftog gestuit nie
Northern Cape sinkhole a massive attraction
OFM-nuus se Mark Steenbok gee verslag van sinkgat in Noord Kaap
83-year-old woman is verbally abused and threatened by her son
Massiewe sinkgat bedreig Noord Kaap pad
Vakansie ontaard in nagmerrie vir Bloemfontein gesin
VIEW ALL VIDEOS
VIEW OUR YOUTUBE CHANNEL