Traffic Alerts

OFM Sales

Chimè Meyers

Marcine O’Reilly

Executive Assistant

Media Specialist

Tel: 051-5050900

Tel: 051 5050 900

Fax: 051-5050905

Fax: 051 5050 905

Cell: 082 685 2965

Cell: 083 430 4927

chime@centralmediagroup.co.za

marcine@centralmediagroup.co.za


Area: Bloemfontein, Kimberley


Mariaan Möller

Anchen Lintvelt

Senior Account Executive: Key Accounts

Senior Account Executive: Key Accounts

Tel: 051-5050900

Tel: 051-5050900

Fax: 051-5050905

Fax: 051-5050905

Cell: 082 370 1258

Cell: 082 370 1259

mariaan@centralmediagroup.co.za

anchen@centralmediagroup.co.za

Area: Bloemfontein

Area: Bloemfontein


Marelize Dunlop

Lisa Snyman

Senior Account Executive: Key Accounts

Account Executive

Tel: 051-5050900

Tel: 0515050900

Fax: 051-5050905

Fax: 051-5050905

Cell: 082 2914 124

Cell: 082 824 9784

marelize@centralmediagroup.co.za

lisa@ofm.co.za

Area: Bloemfontein

Area: Bloemfontein & Eastern Free State


Selma Rossouw

Sindie Brits

Account Executive

Account Executive

Tel: 051-5050900

Tel: 051-5050900

Fax: 051-5050905

Fax: 051-5050905

Cell: 072 151 0004

Cell: 079 013 3597

selma@ofm.co.za

sindie@ofm.co.za

Area: Bloemfontein & Northern Cape

Area: Northern Cape




Klerksdorp office





Annerie Steinhofel

Kay-Lee Whitehead

Account Executive

Account Executive

annerie@ofm.co.za

kay-lee@ofm.co.za

Cell: 082 378 8111

Cell: 072 855 7401

Area: Vaal Triangle

Area: Klerksdorp


Johann Smal

Peet Joubert

Account Executive

Senior Account Executive

johann@ofm.co.za

peet@ofm.co.za

Cell: 082 829 4312

Cell: 083 227 0777

Area: Potchefstroom, Klerksdorp, Lichtenburg,
Vryburg

Area: Klerksdorp, Potchefstroom, Welkom, Kroonstad,
Bothaville




Noord-Kaapse sinkgat by R31 tussen Danielskuil en Kuruman lok mense regoor die land
Car crashes into barrier at ZR Mahabane toll gate barrier on the R30 near Glen in the Free State
Twee gholfspelers van Bloemfontein word nie deur rooftog gestuit nie
Northern Cape sinkhole a massive attraction
OFM-nuus se Mark Steenbok gee verslag van sinkgat in Noord Kaap
83-year-old woman is verbally abused and threatened by her son
Massiewe sinkgat bedreig Noord Kaap pad
Vakansie ontaard in nagmerrie vir Bloemfontein gesin
VIEW ALL VIDEOS
VIEW OUR YOUTUBE CHANNEL